„Tajemnica Miasteczka” – edukacyjna gra komputerowa


Z przyjemnością udostępniamy grę edukacyjną „Tajemnica Miasteczka”, która popularyzuje ideę bankowości spółdzielczej i promuje wartości ważne dla lokalnych społeczności. Poczucie wspólnoty, pomaganie, troska i wzajemność – to główne motywy w fabule tej zabawy… W grę mogą grać wszyscy, jednak najbardziej polecamy ją dzieciom w wieku 10-14 lat.

 

W Miasteczku, w którym mieszka dwoje głównych bohaterów, dochodzi do dziwnych wydarzeń. Gwałtowna burza sprawiła, że pogodni, uczynni i życzliwi mieszkańcy nagle stali się źli, zawistni i niechętni do pomocy. Zniknęła dobroć, troska o wspólnotę i wspólna dbałość o siebie.

 

Wraz z Rozalią i Bernardem, bohaterami zabawy, gracze przechodzą przez kolejne odsłony gry i wykonują zadania, które w konsekwencji pozwolą naprawić tę dziwną sytuację. Okaże się też, że nie tylko ludzie odczuwają skutki felernej burzy i nie tylko z ludźmi bohaterowie będą mogli porozmawiać…

 

„Tajemnica Miasteczka” ma 3 rozdziały. Wszystkie są o wzajemności, ale każdy ma trochę inne hasła przewodnie: Pomaganie, Wspólnota i wspólne dobro, Troska i wdzięczność. Pierwszy rozdział gry jest już dostępny pod adresem sgbtajemnicamiasteczka.pl. Kolejne rozdziały pojawią się 15 maja i 5 czerwca br.

DO POBRANIA