Płatności Xiaomi Pay już dostępne


Banki Spółdzielcze SGB będą jednymi z pierwszych w Polsce, które udostępniają swoim klientom Xiaomi Pay – zbliżeniowe płatności mobilne z wykorzystaniem opaski Mi Smart Band 6. Już teraz klienci Banku Spółdzielczego w Nakle nad Notecią posiadający kartę MasterCard oraz urządzenie Xiaomi mogą korzystać z tego rozwiązania.

 

Xiaomi właśnie wprowadziło na polski rynek opaskę Mi Smart Band 6, która jest jednym z najtańszych tego typu urządzeń w kraju.

 

Płatność Xiaomi Pay jest dostępna dla użytkowników kart MasterCard. Jej instalacja będzie bardzo prosta – w jednym ze sklepów z aplikacjami (App Store lub Google Play) należy pobrać aplikację MiFit, zainstalować ją, a następnie sparować z opaską. Po podaniu danych karty płatniczej i potwierdzeniu tej operacji przy pomocy SMS, będzie można dokonywać transakcji płacąc opaską po zbliżeniu jej do terminala płatniczego.

 

Xiaomi Pay to kolejna w Banku Spółdzielczym w Nakle forma płatności z użyciem portfeli cyfrowych: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitibit Pay i BLIK.