Partnerstwo w Biznesie


Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z cyklu Partnerstwo w Biznesie, który realizujemy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości.

 

Partnerstwo w Biznesie to cykl bezpłatnych warsztatów, które przygotowaliśmy wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości dla Klientów Biznesowych banków spółdzielczych zrzeszonych w SGB. Poprzez tę inicjatywę pragniemy wspierać Państwa w zdobywaniu kompetencji i praktycznej wiedzy. Zapraszamy na kolejną edycję szkoleń, gdzie otrzymacie Państwo nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną wiedzę od ekspertów i specjalistów, którzy są również przedsiębiorcami.

 

Terminy, tematy i linki do zapisów do nadchodzących szkoleń w ramach cyklu Partnerstwo w Biznesie (tytuł każdego ze szkoleń kieruje do strony rejestracyjnej):W ramach Partnerstwa w Biznesie odbędą się następujące szkolenia:

 

 

 

Jak wziąć udział w szkoleniu?

 

By wziąć udział w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na stronie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, na której są już dostępne zapisy na szkolenia. Linki do poszczególnych szkoleń znajdziecie Państwo powyżej.