Express Elixir w grupie SGB

 

Z przyjemnością informujemy, iż od teraz każdy przelew w kwocie do 20 tys. zł zlecony przez Klienta Banku Spółdzielczego w Nakle nad Notecią na rachunek w innym Banku Spółdzielczym należącym do grupy SGB realizowany będzie jako przelew natychmiastowy. Co najważniejsze, Bank nie pobiera od tego typu przelewów żadnych dodatkowych opłat, zatem za taki przelew zostanie pobrana jedynie prowizja jak za standardowy przelew – zgodnie z Tabelą prowizji i opłat.

 

Przelewy natychmiastowe wykonywane w ramach usługi przekazywane są w czasie rzeczywistym, czyli transfer środków pomiędzy kontami w różnych bankach odbywa się w zaledwie kilka sekund.

 

Dlaczego warto skorzystać z systemu Express Elixir:

 

  • szybkość – przelew Express Elixir wykonywany jest natychmiast – większość transakcji realizowana jest w czasie kilku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy,
  • wygoda – wystarczy zalogować się do swojego konta przez system bankowości elektronicznej i dokonać płatności,
  • bezpieczeństwo – Express Elixir obsługuje KIR, czyli instytucja, która od 25 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce.